Ulotka Zdrowia
Esseliv forte - Lek na uszkodzoną wątrobę

Esseliv forte - Lek na uszkodzoną wątrobę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Esseliv forte

Esseliv forte to lek dostępny w postaci kapsułek twardych, które zawierają fosfolipidy z nasion soi. Są to estry glicerolowe kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych – linolowego, linolenowego i oleinowego. Warto taki lek przyjmować podczas wystąpienia ostrych i przewlekłych chorób wątroby. Stanowią również wspomaganie w leczeniu zaburzeń czynności wątroby, dróg żółciowych i kamicy żółciowej.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Esseliv forte skład:

(1 kapsułka): Fosfolipidy z nasion soi zawierające polinylofosfatydylocholinę 300 mg. Substancje pomocnicze: olej sojowy, utwardzony tłuszcz, wanilina, indygotyna, tlenek żelaza czerwony, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza żółty.


Opinie Esseliv forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."