Ulotka Zdrowia
Envil gardło - Tabletki do ssania na ból gardła

Envil gardło - Tabletki do ssania na ból gardła

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Envil gardło

Envil gardło to tabletki do ssania, które należy stosować podczas zapalenia gardła lub jamy ustnej. Pomaga wyleczyć wszelkie infekcje górnych dróg oddechowych, w tym bóle gardła i zapalenie migdałków. Dzięki temu, że w składzie preparatu znajdują się substancje aktywne, możliwe jest likwidowanie stanów zapalnych. Lek wykazuje również działanie przeciwwirusowe, wspomagające system odpornościowy.

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Leku nie mogą stosować osoby, u których pojawiła się ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Lek nie powinien być przyjmowany przez dzieci poniżej 6 roku życia.

Envil gardło tabletki do ssania skład:

Każda tabletka do ssania zawiera: 1,5 mg chlorku cetylopirydyniowego, 1,0 mg chlorowodorku lidokainy i 17,42 mg cynku glukonianu (co odpowiada 2,5 mg jonów cynku).


Opinie Envil gardło

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."