Ulotka Zdrowia
Envil gardło - Aerozol do stosowania w jamie ustne

Envil gardło - Aerozol do stosowania w jamie ustne

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Envil gardło

Envil gardło aerozol to produkt miejscowo znieczulający, w którego składzie znajduje się cynk. Można go stosować, gdy występują stany zapalne gardła i jamy ustnej. Często jest stosowany, jako lek wspomagający w leczeniu górnych dróg oddechowych, podczas których pojawia się zapalenie gardła lub migdałków.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest on wskazany w przypadku występowania ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek. Lek mogą przyjmować dzieci powyżej 6 roku życia.

Envil gardło aerozol skład:

Substancjami czynnymi leku są: cetylopirydyniowy chlorek, lidokainy chlorowodorek, glukonian cynku. 1 ml aerozolu zawiera: 2,9 mg chlorku cetylopirydyniowego, 1,96 mg chlorowodorku lidokainy i 25,6 mg cynku glukonianu (co odpowiada 3,7 mg jonów cynku),


Opinie Envil gardło

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."