Ulotka Zdrowia
Enilome Healthy Beauty Intima - Chusteczki nawilżane do higieny intymnej DOZ

Enilome Healthy Beauty Intima - Chusteczki nawilżane do higieny intymnej DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Enilome Healthy Beauty Intima

Enilome Healthy Beauty Intima, chusteczki nawilżane do higieny intymnej, 10 szt. wykazują działanie odświeżające. Zawierają formułą o pH fizjologicznym, która została opracowana w oparciu o kwas mlekowy.

Pozwala to utrzymać naturalną kwasowość pH w miejscach intymnych. Zapewnia to prawidłowy poziom mikroflory bakteryjnej i minimalizuje ryzyko infekcji. Dzięki codziennemu stosowaniu, można zapewnić sobie poczucie czystości i świeżości. Nadają się do każdego typu skóry. Głównymi składnikami preparatu są kwas mlekowy (utrzymuje fizjologiczne pH), alantoina (ma właściwości kojące i łagodzi podrażnienia skóry) i olej lniany (zmiękcza i odżywia skórę). W składzie nie ma mydła, alkoholu, silikonów, barwników i sztucznych olejków.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Enilome Healthy Beauty Intima

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."