Ulotka Zdrowia
Enilome Healthy Beauty Dermosensilo - Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Enilome Healthy Beauty Dermosensilo - Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 410 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Enilome Healthy Beauty Dermosensilo

Enilome Healthy Beauty Dermosensilo, płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu, 410 ml pomaga skutecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenie, makijaż oraz martwy naskórek z cery.

Posiada delikatną formułę, która nawilża i odświeża skórę. Przeznaczony jest do demakijażu skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i niedoskonałości. Skutecznie zastąpi mleczko i tonik. Płyn należy nanieść na wacik kosmetyczny, a następnie wmasować w skórę twarzy, dekoltu i szyi. Czynność należy powtarzać, aż wacik będzie czysty, co będzie oznaczało, że cały makija

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Enilome Healthy Beauty Dermosensilo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."