Ulotka Zdrowia
Enilome - Chusteczki do demakijażu z płynem micelarnym DOZ

Enilome - Chusteczki do demakijażu z płynem micelarnym DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Enilome

Enilome, chusteczki do demakijażu z płynem micelarnym, 20 szt. przeznaczone do skóry wrażliwej. Służą do demakijażu oczy i cery. Pozwalają delikatnie ją oczyścić.

W swoim składzie zawierają pantenol i prowitaminę B5, które regenerują naskórek. Wyciąg z aloesu nawilża i pielęgnuje skórę. W składzie chusteczek nie ma alkoholu, silikonu, barwników, a ich pH jest neutralne dla skóry. Produkt został przebadany dermatologicznie. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Enilome

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."