Ulotka Zdrowia
Elmex Płyn do płukania jamy ustnej - Przeciw próchnicy

Elmex Płyn do płukania jamy ustnej - Przeciw próchnicy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Elmex
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Elmex Płyn do płukania jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej elmex® Przeciw próchnicy to preparat uzupełniający codzienną higienę i zwiększający ochronę przed ubytkami. Remineralizuje i zapobiega próchnicy zębów. Preparat tworzy warstwę wapniowo-fluidową na zębach, która zapobiega właśnie tym uszczerbkom. Nie zawiera alkoholu oraz barwników. Posiada przyjemny smak.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Elmex Płyn do płukania jamy ustnej

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."