Ulotka Zdrowia
Elmex pasta do zębów - Intensywne oczyszczanie

Elmex pasta do zębów - Intensywne oczyszczanie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Elmex
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: pasta
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Elmex pasta do zębów

Pasta do zębów elmex® Intensywne oczyszczanie to pasta chroniąca przed ubytkami, a także intensywnie oczyszczająca. Pomaga uzyskać białe i gładkie zęby. Została stworzona po to, aby walczyć z przebarwieniami. Pomaga przywrócić naturalną biel zębom. Wykorzystuje specjalne cząstki czyszczące, dzięki czemu zęby są lepiej oczyszczone i gładsze. 

Odznacza się szczególną skutecznością po profesjonalnym wybielaniu zębów. Pozwala podtrzymać efekty.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Elmex pasta do zębów

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."