Ulotka Zdrowia
Elmex pasta do zębów - Caries Protection Przeciw próchnicy

Elmex pasta do zębów - Caries Protection Przeciw próchnicy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Elmex
  • Pojemność: 75 ml
  • Postać: pasta
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Elmex pasta do zębów

Pasta do zębów elmex® Przeciw próchnicy to pasta, która remineralizuje uszkodzone szkliwo oraz chroni zęby przed próchnicą. Preparat tworzy warstwę wapniowo-fluidową na zębach, która zapobiega wszelkim uszkodzeniom szkliwa. Pasta polecana jest przez dentystów.

Głównym składnikiem pasty jest aminofluorek, który przywiera do szkliwa zębów czyniąc je bardziej odpornymi na próchnicę.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Elmex pasta do zębów

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."