Ulotka Zdrowia
Ekspresowy aplikator na odciski - Scholl 2w1

Ekspresowy aplikator na odciski - Scholl 2w1

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 1 ml
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ekspresowy aplikator na odciski

Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski to produkt, który pomaga skutecznie walczyć z odciskami. Łagodzi ból dzięki zmniejszeniu grubości, a tym samym ucisku powstającego na dane miejsce. Poprawa widoczna jest już po pięciu dniach stosowania. Produkt leczy różne odciski. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Preparat mechanicznie usuwa wierzchnią warstwę odcisku. Do ich zmniejszenia dochodzi w skutek aplikacji płynu powstałego na bazie mocznika.

Ekspresowy aplikator na odciski Scholl 2w1 - zastosowanie

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać jest skropaczka. Należy delikatnie złuszczyć wierzchnią warstwę odcisku. Dzięki temu, można będzie zmniejszyć bolesne tarcie. Należy taki zabieg wykonywać co 3 dni, aby ułatwić usunięcie odcisku. Następnie należy zastosować zaawansowany płyn leczniczy. Należy go nałożyć precyzyjnym aplikatorem. Dzięki temu, uda się zmiękczyć odcisk. Preparat należy stosować codziennie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ekspresowy aplikator na odciski

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."