Ulotka Zdrowia
Eko Koncentrat napoju probiotycznego - JOY DAY

Eko Koncentrat napoju probiotycznego - JOY DAY

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: JOY DAY
  • Pojemność: 500 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Eko Koncentrat napoju probiotycznego

Probiotyki, to wyselekcjonowane szczepy żywych organizmów, będące naturalnym składnikiem flory jelitowej, które spożywane w prawidłowych dawkach wywołują zbawienne w skutkach efekty dla naszego organizmu i są kluczowe w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Żywe kultury bakterii znajdujące się w napojach Joy Day mają właściwości probiotyczne i stymulują odbudowę flory bakteryjnej. Mogą działać miejscowo lub ogólnoustrojowo, znacząco poprawiają generalną kondycję naszego organizmu i drastycznie zmniejszają ryzyko zachorowań.

Eko Koncentrat napoju probiotycznego 500 ml - JOY DAY

Koncentraty Joy Day cechują się wysoką aktywnością bakteriobójczą dzięki właściwościom antagonistycznym składników preparatu w stosunku do mikroorganizmów chorobotwórczych, a w szczególności drobnoustrojów powodujących zachorowania u osób z obniżoną odpornością (Pseudomonas aeruginosa). Działają również wyjątkowo skutecznie na zjadliwe patogeny przenoszone przez żywność i powodujące zakaźną listeriozę (Listeria monocytogenes); Salmonelli powodującej zatrucia pokarmowe; gronkowca złocistego bakterii chorobotwórczej odpowiedzialnej za wiele zakażeń; Escherichia colli i wiele innych.

 JOY DAY - to marka specjalizująca się koncentratach napojów probiotycznych 

Koncentrat napoju ma w swoim składzie znaczne ilości prozfrowotnych, probiotycznych, żywych kultur kompleksu symbiotycznych bakterii (min (2x107jtk/ml.), charakteryzujących się odpowiednią witalnością. Ich skrupulatnie dobrany zestaw tworzy konsorcjum bakterii z grupy Lactobacillus i Bifidobakterium, które zasila produkt swymi prozdrowotnymi metabolitami takimi jak witaminy, minerały, kwasy organiczne i antyoksydanty. Co ważne, koncentraty napojów probiotycznych serii JOY DAY uzyskiwane są poprzez całkowicie naturalny proces fermentacji bezmlecznych składników roślinnych i probiotycznej flory bakteryjnej.

Zalecane spożycie:

Dorośli: 10 do 15 ml, 3 razy dziennie rozcieńczone z minimum 50 ml wody lub z dowolnym napojem. Dzieci: powyżej 3 roku: 5 ml, 3 razy dziennie rozcieńczone z minimum 50 ml wody lub dowolnym napojem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Eko Koncentrat napoju probiotycznego
Kasiula
Ocena produktu

Ja długo taki produkt należy stosować ?


Krystyn67
Ocena produktu

Jestem bardzo zadowolona z tego probiotyku ! Cena też ok bo wystarcza na długo


tutaj
Ocena produktu

Zamówiłem przez waszą stronę w sklepie fit i dziękuje bo odkryłem bardzo dobry sklep !


Marcin
Ocena produktu

Bardzo dobra cena 30 zł za taki produkt ! - Zamówione


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."