Ulotka Zdrowia
DX2 - Tabletki wzmacniające włosy

DX2 - Tabletki wzmacniające włosy

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DX2

DX2 tabletki to suplement diety wzmacniający włosy i stymulujący ich porost. Utrzymuje włosy w odpowiedniej kondycji. Osoby dorosłe mogą przyjmować jedną kapsułkę suplementu dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go stosować, jeżeli przyjmowane są inne suplementy zawierające witaminę A. Opakowanie z lekiem należy przechowywać w miejscu pozbawionym wilgoci i nie nasłonecznionym, w którym panuje temperatura nie większa niż 25°C. Produkt należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

DX2 tabletki składniki:

wyciąg ze skrzypu polnego, glukonian cynku, kwas L-askorbinowy, selenian (IV) sodu, amid kwasu nikotynowego, siarczan cynku, mleczan żelaza (III), D-pantotenian wapnia, L-cysteina, octan DL-alfa-tokoferylu, stearynian magnezu (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, octan retinylu, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, jodek potasu, cyjanokobalamina. Składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik), tlenki żelaza (barwniki).

Składnik 1 kapsułka % zalecanego dziennego spożycia
Wyciąg ze skrzypu polnego 100 mg  -
L-cysteina 5 mg  -
Cynk 15 mg 150%
Selen 50 mcg 91%
Witamina B6 1,1 mg 79%
Witamina B12 0,6 mcg 24%
Witamina C 30 mg 38%
Witamina E 5 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu 42%
Niacyna 8,9 mg ekwiwalentu niacyny 56%
Biotyna 77 mcg 154%
Kwas pantotenowy 5,1 mg 85%
Kwas foliowy 200 mcg 100%
Witamina A 470 mcg ekwiwalentu retinolu 59%
Tiamina 0,8 mg 73%
Ryboflawina 1 mg 71%
Jod 73 mcg 49%
Żelazo 6,9 mg 49%

 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Kubix
Ocena produktu

DX2 działa rewelacyjnie na moje włosy ! Jestem bardzo zadowolony z tego produktu


Gif
Ocena produktu

Stosuję tabletki DX2 razem z szamponem i jestem bardzo zadowolony


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."