Ulotka Zdrowia
DX2 - Szampon przeznaczony dla mężczyzn

DX2 - Szampon przeznaczony dla mężczyzn

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DX2

DX2 to szampon przeznaczony dla mężczyzn. Zapobiega wypadaniu włosów, siwieniu, a także powstawaniu łupieżu. Szampon pomaga odbudować cebulki włosów. Został przebadany dermatologicznie.

Głównymi składnikami szamponu DX2 są:

  • Pronalen Fibro-ActifTM – wykazuje działanie odżywcze na włosy, wzmacnia je i odbudowuje ich strukturę. Składniki docierają do najgłębszych warstw skóry i opóźniają proces starzenia się komórek. Poprawiają kondycję włosów oraz skóry głowy.
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice – nawilża skórę włosów i wykazuje właściwości regenerujące. Dotlenia komórki skóry głowy. Jest bogaty w witaminy i składniki odżywcze, które pomagają łagodzić podrażnienia skóry głowy. Składnik ten chroni także włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Niewielką ilość szamponu należy nanieść na wilgotne włosy i delikatnie wmasować w skórę głowy. Całość dokładnie spłukać. Czynność należy powtarzać regularnie. Preparat przeznaczony jest do częstego stosowania.

Trzeba pamiętać, że szampon stworzony został do użytku zewnętrznego. Należy unikać jego kontaktu z oczami oraz uszkodzoną skórą. Jeżeli szampon dostanie się do oczu, należy natychmiast przepłukać je wodą. Nie należy stosować preparatu po upływie terminu ważności. Przeciwwskazaniem do jego stosowania jest nadwrażliwość na składniki w nim zawarte.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Wielka Piątka
Ocena produktu

Ten szampon jest rewelacyjny poprostu. DX2 wie jak przygotować dobrze produkt. Suplementuje się dodatkowo ich tabletkami też na włosy i polecam każdemu facetowi !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."