Ulotka Zdrowia
DX2 - Szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów

DX2 - Szampon przeciw siwieniu ciemnych włosów

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DX2

Szampon dx2 przeciw siwieniu ciemnych włosów to preparat, który pomaga stopniowo przywracać naturalny, ciemny kolor włosów. Nie jest to jednak farba do włosów. Efekt można uzyskać już po pięciu zastosowaniach preparatu. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Głównymi składnikami szamponu DX2 są:

  • Fitopigmenty – stopniowo przyciemniają włosy przy regularnym stosowaniu.
  • Algi Cystoseira compressa – regenerują naturalne właściwości włosów. Włosy stają się nawilżone, zyskują połysk, a ich wygląd poprawia się.
  • Wyciąg z drożdży piwnych – są bogatym źródłem protein, witamin z grupy B oraz minerałów.

Niewielką ilość szamponu należy nanieść na wilgotne włosy i delikatnie wmasować w skórę głowy. Całość dokładnie spłukać. Czynność należy powtarzać regularnie. Preparat przeznaczony jest do częstego stosowania.

Trzeba pamiętać, że szampon stworzony został do użytku zewnętrznego. Należy unikać jego kontaktu z oczami oraz uszkodzoną skórą. Jeżeli szampon dostanie się do oczu, należy natychmiast przepłukać je wodą. Nie należy stosować preparatu po upływie terminu ważności. Przeciwwskazaniem do jego stosowania jest nadwrażliwość na składniki w nim zawarte.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Grześ
Ocena produktu

Stosuje ten szapom regularnie już 2 miesiące i jest fajna poprawa nie jest drogi więc polecam. Mają też jakieś suplementy z tej marki więc następnym razem zamówię sobie cały zestaw.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."