Ulotka Zdrowia
Duozinal - Lek o działaniu przeciwalergicznym

Duozinal - Lek o działaniu przeciwalergicznym

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: syrop
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Duozinal

Duozinal lek w formie syropu o działaniu przeciwalergicznym. W jego składzie znajdują się dwie substancje czynne: 2,5 mg cetyryzyny dichlorowodorku i 58 mg jonów wapnia. Preparat może być stosowany przez osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 2 roku życia, u których występują problemy alergiczne w okolicach nosa i oczu. Można lek przyjmować, jeżeli pojawia się kichanie, swędzenie nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, swędzenie i łzawienie oczu. Wskazany jest również podczas łagodnego przebiegu idiopatycznej pokrzywki.

Leku Duozinal nie stosujemy w przypadku:

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Przeciwwskazaniem do jego przyjmowania jest m.in. hiperwitaminoza D, nadczynność przytarczyc, choroby nowotworowe dające przerzuty do kości, kamica nerkowa, niewydolność nerek i wątroby.


Opinie Duozinal

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."