Ulotka Zdrowia
DOZ Daily -Płatki kosmetyczne, 120 szt

DOZ Daily -Płatki kosmetyczne, 120 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: EcoWipes EWS
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DOZ Daily

Daily, płatki kosmetyczne, 120 szt. pomagające w usuwaniu makijażu z twarzy, a także pielęgnujące skórę. Ich zewnętrzna warstwa wykonana jest w 100% z bawełny.

Innowacyjna struktura płatków pomaga w łagodnym i skutecznym oczyszczaniu cery. Na twarzy nie pozostają żadne włókna, a sam płatek nie rozwarstwia się. Płatki kosmetyczne nie nadają się do wykonywania opatrunków. Należy chronić je przed wilgocią i ogniem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie DOZ Daily

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."