Ulotka Zdrowia
DOZ Daily - Patyczki kosmetyczne, 200 szt

DOZ Daily - Patyczki kosmetyczne, 200 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: EcoWipes EWS
  • Pojemność: 200 sztuk
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DOZ Daily

Daily, patyczki kosmetyczne, 200 szt. sprawdzą się świetnie w codziennej pielęgnacji ciała i dają możliwość dbania o higienę.

Bawełniane główki, które zostały mocno i solidnie przyczepione do patyczka, zapewniają możliwość bezpiecznego i delikatnego stosowania każdego dnia. Patyczków kosmetycznych nie należy wykorzystywać do celów opatrunkowych. Nie należy ich stosować do wewnętrznych części uszu, nosa i oka. Produktu nie powinny stosować dzieci poniżej 3 roku życia. Patyczki należy chronić przed wilgocią i ogniem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie DOZ Daily

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."