Ulotka Zdrowia
DOZ DAILY - Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym DOZ

DOZ DAILY - Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 15 sztuk
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DOZ DAILY

Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym, 15 szt. nadają się do dbania o czystość rąk i ciała. Zapewniają szybkie odświeżenie w każdej sytuacji. Produkt testowany urologicznie.

Posiada neutralne pH dla skóry. Nie należy ich stosować w okolicach oczu i błon śluzowych. Chusteczki należy chronić przed działaniem promieni słonecznych i przechowywać w suchym miejscu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie DOZ DAILY

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."