Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Omega 3 - Wspomaga prace serca

Doppelherz aktiv Omega 3 - Wspomaga prace serca

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Omega 3

Doppelherz aktiv Omega-3 to suplement diety dostępny w łatwych do połknięciach tabletkach, dzięki którym można dostarczyć do organizmu dużą dawkę omega-3. Kwasy tłuszczowe DHA są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i jego właściwej budowy. Wpływają również pozytywnie na narząd wzorku u dzieci i dorosłych. Preparaty zawierające kwasy omega-3 powinny przyjmować: dzieci dla prawidłowego rozwoju mózgu, osoby dorosłe dla zachowania zdolności umysłowych i dla poprawy pracy serca i oczu, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • DHA – stanowią istotny składnik budulcowy błony komórek nerwowych,
  • EPA – korzystanie wpływają na pracę serca i układ krążenia.

2 kapsułki preparatu dziennie należy przyjąć przed posiłkiem. Nie jest wskazane ich podawanie dzieciom poniżej 6 roku życia z uwagi na ryzyko zadławienia. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy stosować środek przez długi czas. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na glukozę lub laktozę.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.

Doppelherz aktiv Omega-3 składniki:

olej z łososia ( o zaw. min 30% omega-3), octan D-alfa- tokoferylu (wit.E), żelatyna, glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), olej sojowy. Wartość odżywcza w 100 g (84 kapsułki):

  • wartość energetyczna: 672 kcal/ 161 kj
  • białko: 16,8 g
  • węglowodany: 8,4 g
  • tłuszcz: 67,2 g; w tym kwasy nasycone: 16,9 g; kwasy jednonasycone: 15,2g; kwasy wielonienasycone: 28,7g; cholesterol: 0g

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

  Ilość %ZDS*
Kwasy tłuszczowe EPA+DHA 480 mg  
w tym 60% EPA + 40% DHA (290 mg +190 mg)  
Witamina E** 24 mg 200%

* % zalecanego dziennego spożycia (dotyczy witamin),  ** o-tokeferol


Opinie Doppelherz aktiv Omega 3

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."