Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Omega 3 Forte - Farmaceutyczna jakość

Doppelherz aktiv Omega 3 Forte - Farmaceutyczna jakość

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Omega 3 Forte

Doppelherz aktiv Omega-3 Forte to suplement diety, który wspomaga prawidłową pracę mózgu, oczu i serca. Pomaga także utrzymać odpowiedni poziom trójglicerydów we krwi. Preparat mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz starsze dzieci.

1-3 kapsułki preparatu dziennie należy przyjąć przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Jeżeli chcesz wspomagać pracę oczu, na dzień należy przyjmować 2 kapsułki oraz dodatkowo jedną porcję ryb morskich w tygodniu. Aby utrzymać prawidłowy poziom trójglicerydów we krwi, należy zdecydować się na przyjmowanie 3 kapsułek na dzień i 2 porcji ryb tłustych w ciągu tygodnia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na glukozę lub laktozę. Osoby chore na hemofilię lub stosujące leki przeciwzakrzepowe, przed rozpoczęciem stosowania środka powinny skonsultować się z lekarzem.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.

Doppelherz aktiv Omega-3 Forte składniki:

Olej z łososia (w tym min. 30% kwasów tłuszczowych omega-3: EPA i DHA),  żelatyna, subst. utrzymująca wilgotność: DL-alfa-tokoferol (wit. E). Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

Składnik 1 kapsułka zawiera  * ZDS% 2 kapsułki zawierają * ZDS% 3 kapsułki zawierają  * ZDS%
Olej z łososia, w tym min.: 18% EPA 12% DHA 1000 mg 180 mg 120 mg ---- 2000 mg 360 mg 240 mg ----- 3000 mg 540 mg 360 mg -----
Witamina E** 12 mg** 100% 24 mg** 200% 36 mg** 300%

*% referencyjnej wartości odżywczej (dotyczy witamin) ** mg ekwiwalentu α-tokoferolu

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Doppelherz aktiv Omega 3 Forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."