Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Neuro Revital - Wspomaga metabolizm

Doppelherz aktiv Neuro Revital - Wspomaga metabolizm

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Neuro Revital

Doppelherz aktiv Neuro Revital to suplement diety dostarczający bardzo dużą dawkę ALA. Należy go stosować, aby poprawnie odżywić komórki nerwowe oraz ochronić je przed stresem oksydacyjnym. Polecany jest osobom, które chcą usprawnić swój metabolizm i proces naturalnej regeneracji komórek nerwowych.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • witaminy z grupy B (B1, niacyna/B3, kw. pantotenowy/B5, B6, biotyna/B7) – poprawiają metabolizm energetyczny oraz wpływają na prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych,
  • witamina B5 – wpływa na wytwarzanie neuroprzekaźników,
  • kwas alfa-liponowy (ALA) – najsilniejszy przeciwutleniacz,
  • witamina E i selen – chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

Doppelherz aktiv Neuro Revital - dawkowanie 

1 tabletkę preparatu należy przyjąć po posiłku, popijając dużą ilością wody. Tabletkę można dzielić. Najlepsze efekty uzyskasz stosując środek minimum przez 2 miesiące. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na glukozę lub laktozę.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Doppelherz aktiv Neuro Revital

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."