Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Na stawy - 30 sztuk kapsułki

Doppelherz aktiv Na stawy - 30 sztuk kapsułki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Na stawy

Doppelherz aktiv Na stawy to suplement diety wspomagający funkcjonowanie stawów i poprawiający jakość życia w każdym wieku.

Głównymi składnikami preparatu są: glukozamina i chondroityna – biorą udział w procesie tworzenia proteoglikanów, ważnych składników tkanki łącznej, witamina C – wspiera wytwarzanie kolagenu, magnez, selen, cynk – chronią tkanki stawów przed działaniem wolnych rodników.

2 kapsułki preparatu należy przyjąć po posiłku. Porcję można dzielić na dwa posiłki po jednej tabletce. Najlepsze efekty uzyskasz stosując preparat 2-3 miesiące. Po miesięcznej przerwie należy znów powrócić do stosowania suplementu. Preparatu nie należy stosować na czczo. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na laktozę lub gluten. Należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o ich stosowaniu, jeżeli przyjmuje się leki przeciwzakrzepowe, jest się w ciąży lub karmi się piersią.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Doppelherz aktiv Na stawy składniki

Składniki Ilość % ZDS*
siarczan glukozaminy 1000 mg  --
siarczan chondroityny 520 mg  --
Witamina C 40 mg 50 %
Mangan 1,6 mg 80 %
Selen 40 mcg 73 %

* % referencyjnej wartości odżywczej (dot. witamin i skł. mineralnych)

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Doppelherz aktiv Na stawy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."