Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Na serce - Na 30 dni stosowania

Doppelherz aktiv Na serce - Na 30 dni stosowania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Na serce

Doppelherz aktiv Na serce to suplement diety wspomagający prawidłową pracę serca. Pomaga również utrzymać prawidłowy poziom homeocysteiny u osób, które spożywają małą ilość ryb morskich, są aktywne fizycznie i żyją w ciągłym stresie.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • kwasy tłuszczowe omega-3 – wspierają prawidłową pracę serca i całego organizmu,
  • witaminy B6, B12, kwas foliowy – wpływają korzystanie na stan zdrowia oraz biorą udział w rozkładzie homocysteiny w organizmie,
  • witaminy E i B2 – chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

Doppelherz aktiv Na serce - dawkowanie

1 kapsułkę preparatu dziennie należy przyjmować przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy rozpocząć długotrwała kurację. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na glukozę lub laktozę. Osoby chore na hemofilię lub stosujące leki obniżające krzepliwość krwi, przed rozpoczęciem stosowania środka powinny skonsultować się z lekarzem.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.


Opinie Doppelherz aktiv Na serce

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."