Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Mama - Dla kobiet w ciąży

Doppelherz aktiv Mama - Dla kobiet w ciąży

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Mama

Doppelherz aktiv Mama to suplement diety przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Pomaga uzupełnić organizm o składniki odżywcze, których zaczyna brakować w trakcie ciąży i podczas karmienia piersią.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • DHA – wspomaga rozwój siatkówki oka i mózgu płodu i niemowlaka,
  • kwas foliowy – zapewnia prawidłowy rozwój płodu, w tym cewki moczowej,
  • żelazo – zapewnia właściwe wytwarzanie czerwonych krwinek zaopatrujących łożysko i płód w tlen,
  • beta-karoten – bezpieczniejsza forma witaminy A, która odpowiada za proces rozróżnienia komórek.

2 kapsułki preparatu dziennie należy przyjmować wraz z posiłkiem. Dawkę dzienną najlepiej rozłożyć na dwa posiłki, w których przyjmie się po jednej tabletce. Nie należy preparatu przyjmować na czczo. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Należy stosować na miesiąc przed planowaną ciążą i do zakończenia karmienia piersią. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na glukozę lub laktozę. Środka nie należy łączyć z innymi preparatami mineralno-witaminowymi oraz gdy występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.

Doppelherz aktiv Mama składniki:

węglan wapnia (Ca), żelatyna, olej rybi (min. 32% DHA), olej sojowy (w tym częściowo uwodorniony), tlenek magnezu (Mg), L-askorbinian wapnia (wit. C), glicerol i sorbitol (substancje utrzymujące wilgotność), fumaran żelaza (Fe II), lecytyna sojowa (emulgator), wosk pszczeli żółty (stabilizator), koncentrat DL-alfa-tokoferolu (wit. E), tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki), amid kwasu nikotynowego (niacyna), tlenek cynku (Zn), D-pantotenian wapnia (prowit. B5), karotenoidy (beta-karoten), cyjanokobalamina 0,1% (wit. B12), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), monoazotan tiaminy (wit. B1), ryboflawina (wit. B2), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), cholecalciferol (wit. D3), jodek potasu (J), D-biotyna (wit. B7). Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

  Ilość % ZDS**
Kwasy tłuszczowe: -DHA 200 mg -
-EPA 44 mg -
Kwas foliowy 600 mcg 300%
Biotyna 60 mcg 120%
Witamina B1 1,2 mg 109%
Witamina B2 1,5 mg 107%
Niacyna/wit. B3 15 mg 94%
Witamina B5 6 mg 100%
Witamina B6 1,9 mcg 136%
Witamina B12 3,5 mcg 140%
Beta-karoten 334 mcg 42%
Witamina C 110 mg 138%
Witamina D3 5 mcg 100%
Witamina E (ekwiw. α -tokoferolu) 13 mg 108%
Żelazo 15 mg 107%
Jod 100 mcg 67%
Wapń 200 mg 25%
Magnez 90 mg 24%
Cynk 10 mg 100%

Opinie Doppelherz aktiv Mama

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."