Ulotka Zdrowia
Doppelherz aktiv Koenzym Q10 - Prawidłowe dotlenienie serca

Doppelherz aktiv Koenzym Q10 - Prawidłowe dotlenienie serca

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Doppelherz aktiv Koenzym Q10

Doppelherz aktiv Koenzym Q10 to suplement diety, który pomaga dotlenić serce i wspiera utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia krwi. Zalecany jest osobom, które powinny dbać o swoje serce, chcą je dotlenić i utrzymać ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie. Polecany jest osobom powyżej 40 roku życia, osobom będącym na diecie cukrzycowej.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • koenzym Q10 – pomaga wytwarzać energię w komórkach organizmu,
  • witaminy B2, B12 –redukują skutki zmęczenia, witamina
  • B1 – wzmacnia pracę serca.

1 kapsułkę preparatu dziennie należy przyjmować po posiłku, popijając dużą ilością wody. Najlepsze efekty uzyskasz jednak przyjmując preparat z posiłkiem o dużej wartości tłuszczu. Środek nadaje się do długiego stosowania. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą przyjmować osoby chore na cukrzycę oraz uczulone na glukozę lub laktozę.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza.

Doppelherz aktiv Koenzym Q10 składniki:

Olej sojowy, żelatyna, wyciąg (5:1) z owoców głogu (Crataegus leavigata) 12% masy kaps., olej sojowy częściowo uwodorniony (nośnik), ubichinon (koenzym Q10) 7% masy kaps., glicerol i sorbitol (substancje utrzymujące wilgoć), wosk pszczeli żółty (substancja przeciwzbrylająca), lecytyna sojowa (emulgator), cyjanokobalamina (wit B12), dwutlenek tytanu (barwnik), chlorowodorek  pirydoksyny (wit. B6), monoazotan tiaminy (wit. B1), kompleks miedziowy chlorofiliny (barwnik). 1 kapsułka (porcja dzienna) zawiera:

Składnik  Ilość %ZDS*
Koenzym Q10 30 mg -
Wyciąg z owoców głogu odpowiadający 250 mg surowca 50 mg -
Witamina B1 0,55 mg 50%
Witamina B6 0,7 mg 50%
Witamina B12 2,5 mcg 50%

*% referencyjnej wartości odżywczej (dot. witamin)


Opinie Doppelherz aktiv Koenzym Q10

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."