Ulotka Zdrowia
Dolgit med - Krople do uszu 10 ml

Dolgit med - Krople do uszu 10 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Dolgit med

Dolgit med to wyrób medyczny będący kroplami do uszu, które łagodzą bóle, koją podrażnienia, pielęgnują i chronią przed uszkodzeniami. Można je stosować przy zapaleniu ucha zewnętrznego. Preparat jest bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia. Mogą go stosować także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • gliceryna - posiada zdolność do wiązania wody. Zmniejsza tym samym opuchliznę i tworzy warstwę ochronną przed dalszymi podrażnieniami i czynnikami zewnętrznymi.
  • pantenol – wykazuje działanie wspomagające i ochrania organ słuchu.

Przed zastosowaniem, krople należy ogrzać do temperatury pokojowej. Należy stosować je w zależności od potrzeb, do 4 razy na dzień. Do każdego ucha należy wkroplić jednorazowo 1-2 krople. Podczas zakraplania należy odchylić głowę na bok i nacisnąć na plastikową buteleczkę, z której zostaną uwolnione krople. Przez 3 minuty należy trzymać odchyloną na bok, aby mogły one dokładnie wchłonąć.

Krople można stosować bez ograniczeń czasowych. Można podawać je profilaktycznie. Po otwarciu produkt jest zdatny do użycia przez 6 tygodni. Preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Dolgit med

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."