Ulotka Zdrowia
Dobra waga Cholester - Waga w normie i cholesterol

Dobra waga Cholester - Waga w normie i cholesterol

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GardenPharm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dobra waga Cholester

Marzeniem wielu z nas jest to, aby być zdrowym przy jednoczesnej możliwości utrzymania pięknego, szczupłego wyglądu. Jak to możliwe? Rozpocznij stosowanie suplementu diety Dobra waga + Cholester, a przekonasz się, że wygląd i zdrowie mogą ich ze sobą w parze.

Dobra waga + Cholester to suplement diety, który pomoże Ci utrzymać odpowiednią wagę ciała, a także wyreguluje poziom cholesterolu we krwi. Zawarte w preparacie składniki naturalne skutecznie wspierają proces odchudzania. Zdecydowanie, przyjmowanie takiego suplementu po prostu się opłaca. W dzisiejszych czasach większość z nas ma świadomość, jak ważne jest dbanie o zdrowie. Tym bardziej utrzymywanie właściwego poziomu cholesterolu, który jeżeli tylko jest na odpowiednim poziomie, odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organizmie. Przede wszystkim jest budulcem komórek i hormonów. Warto również wiedzieć, że cholesterol częściowo powstaje w naszym organizmie, a dokładnie w wątrobie. Ponadto jest dostarczany z przyjmowanymi pokarmami. Ważne jest, aby jego stężenie we krwi nie przekraczało 160 mg/dl. Jeżeli stan podwyższenia poziomu cholesterolu będzie utrzymywał się przez długi czas, może to spowodować poważne problemy zdrowotne. Nie warto do takiego stanu dopuścić. Stosując suplement diety Dobra waga + Cholester można utrzymać zdrowie w ryzach.

Główne składniki produktu Dobra waga + Cholester

Moc suplementu diety oparta jest na następujących składnikach:

  • sterolach roślinnych – pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu poprzez hamowanie jego wchłaniania do krwi w jelitach. Taki stan powoduje, że cholesterol jest wydalany z organizmu,
  • czerwony ryż – pomaga utrzymać prawidłowy poziom lipidów, w tym cholesterolu we krwi. Jest to sekret długowieczności Japończyków,
  • ekstrakt z zielonej herbaty – wspomaga metabolizm, pomaga zachować prawidłową wagę,
  • chrom – utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, pomaga uniknąć wilczego głodu.

Jak stosować produkt Dobra waga + Cholester ?

Niewielkie, łatwe do połknięcia tabletki w ilości dwóch należy przyjąć podczas posiłku. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Dzięki temu, będzie możliwe uzyskanie najlepszych efektów ze stosowania suplementu, a więc wyrównanie poziomu cholesterolu. Na jego stosowanie powinny zdecydować się osoby dorosłe, które pragną zadbać o swoje zdrowie i utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi, a jednocześnie pozbyć się zbędnych kilogramów, które wyraźnie im przeszkadzają.

Cholester nie jest preparatem, który powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie jest to również produkt wskazany dla dzieci. Ważne jest, aby przyjmowanie takiego środka skonsultować z lekarzem. Dzięki temu, będzie się miało pewność, że w żaden sposób nie zaszkodzi zdrowiu. Przed rozpoczęciem jego stosowania warto również sprawdzić faktyczny poziom cholesterolu, aby nie okazało się, że jego przyjmowanie nie jest konieczne. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi. Jest to suplement, który powinien być przyjmowane jedynie przez chore osoby.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Dobra waga Cholester

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."