Ulotka Zdrowia
Diohesmin™ - Zdrowe naczynia krwionośne Olimp Labs

Diohesmin™ - Zdrowe naczynia krwionośne Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Diohesmin™

Diohesmin™ to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą wzmocnić i utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych w obrębie nóg. Preparat pomaga również uzupełnić organizm w substancje antyoksydacyjne. Jego głównymi składnikami są: diosmina – zwiększa wchłanianie i działanie substancji aktywnych, witamina C – wspiera proces prawidłowej syntezy kolagenu, wpływa na elastyczność naczyń krwionośnych oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

Diohesmin Olimp Labs - dawkowanie

1 tabletkę preparatu należy przyjąć w trakcie lub po posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed jego stosowaniem powinny skontaktować się z lekarzem. Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.


Opinie Diohesmin™

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."