Ulotka Zdrowia
Dimetyloaminoetanol - DMAE proszek Myprotein

Dimetyloaminoetanol - DMAE proszek Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 100g, 1kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dimetyloaminoetanol

Dimetyloaminoetanol w proszku to silny i skuteczny produkt, który posiada szereg znakomitych właściwości. Wspomaga aktywnych sportowców poprawiając ich wytrzymałość, a także pomaga osobom cierpiącym na nadpobudliwość ruchową ADHD i Alzheimera.

Dimetyloaminoetanol w niewielkich ilościach znajduje się w tłustych rybach, takich jak sardynki. Zawiera dwa główne składniki aktywne: 2-dimetylaminoetanol oraz dimetyletanolaminę. Przyczyniają się one do wytwarzania choliny, która jest ważną częścią składową neuroprzekaźników wpływających na prawidłowe funkcjonowanie mózgu i nerwów. Preparat pozytywnie wpływa na skupienie i koncentrację.

Warto nadmienić, że Dimetyloaminoetanol wykorzystywany jest również do leczenia zmarszczek. Dodawany jest do wielu kremów do cery. Choć jego działanie na cerę nie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych, osoby go stosujące uważają, że wpływa na uzyskanie gładkiej i jednolitej skóry.

Dimetyloaminoetanol - DMAE proszek Myprotein - dawkowanie

Jako suplement diety, preparat można stosować dwa razy na dzień spożywając od 180 do 350 mg. Należy dodać jedną łyżkę czyli 180 mg preparatu do wody lub soku owocowego. Przygotowaną mieszankę należy spożyć natychmiast.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Dimetyloaminoetanol
Yoga
Ocena produktu

Czy myślicie że Dimetyloaminoetanol poprawi moje wyniki w treningu crossfit ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."