Ulotka Zdrowia
Diabetofort - Leki naturalne 100 g płyn doustny

Diabetofort - Leki naturalne 100 g płyn doustny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Leki naturalne
  • Pojemność: 100 g
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Diabetofort

Diabetofort® to preparat, który należy stosować w przypadku wystąpienia zaburzeń oddawania moczu.

Diabetofort dawkowanie 

5 ml leku należy przyjmować do czterech razy na dzień, po posiłku. Jeżeli po 5 dniach stosowania preparatu, objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem. Należy odmierzyć pojedynczą dawkę poprzez przelanie leku z butelki do miarki, a następnie uzupełnić miarkę wodą lub sokiem owocowym i całość wypić. W razie potrzeby popić wodą. W czasie stosowania preparatu należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów na dzień.

Diabetofort przedawkowanie 

Przedawkowanie leku może spowodować pojawienie się zaburzeń zdolności psychofizycznych, nudności oraz wymiotów.

Diabetofort przeciwskazania 

Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Środek ten nie powinien być podawany osobom z niewydolnością serca lub nerek. Ponieważ produkt leczniczy zawiera tanoidy hydrolizujące, długotrwałe stosowanie może prowadzić do dysfunkcji wątroby, dlatego lek należy stosować krótkotrwale. Jeśli podczas stosowania produktu leczniczego wystąpią dolegliwości takie jak gorączka, trudności w oddawaniu moczu, skurcze , pojawienie się krwi w moczu, należy skonsultować się z lekarzem. Środek nie powinien być podawany dzieciom poniżej 12 roku życia.

W porozumieniu z lekarzem lek może być stosowany przez osoby z rodzinną predyspozycją do cukrzycy jako wspomagający środek moczopędny, zmniejszający tendencję do wzrostu cukru po posiłku.

Środek należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni Celsjusza.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Diabetofort

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."