Ulotka Zdrowia
DHA dla dzieci mądre Rybki - Solgar

DHA dla dzieci mądre Rybki - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: żelki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu DHA dla dzieci mądre Rybki

DHA dla dzieci to preparat dostępny w postaci żelek. Głównym składnikiem jest DHA. Udało się uzyskać preparat o wspaniałym owocowym smaku, bez posmaku ryby. Preparat jest słodzony ksylitolem, który jest przyjazny dla zdrowia i zębów.

DHA to kwas tłuszczowy Omega-3, który znajduje się w całym ludzkim organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach. Jest szczególnie przydatny dla dzieci.

Olej rybki, który wykorzystywany jest do produkcji żelek pochodzi z tuńczyków łowionych na czystych wodach Oceanu Indyjskiego. Dzięki odpowiedniej ekstrakcji, eliminowane są z niego wszelkie substancje zanieczyszczające. Olej jest poddawany łagodnemu procesowi oczyszczania. Uzyskiwany olej jest bardzo stabilny i ma bursztynowy, piękny kolor.

Produkt DHA dla dzieci jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 45 dni. Każdego dnia należy przyjmować dwie żelki. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie DHA dla dzieci mądre Rybki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."