Ulotka Zdrowia
Dezodorant do stóp 3w1 o potrójnym działaniu - Scholl

Dezodorant do stóp 3w1 o potrójnym działaniu - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: dezodorant
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dezodorant do stóp 3w1 o potrójnym działaniu

Scholl Dezodorant do stóp 3w1 to preparat o potrójnym działaniu, który wykazuje profilaktyczne działanie przeciwgrzybicze. Utrzymuje suche stopy i zapewnia ich świeżość przez cały dzień. Skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem. Przez 24 godziny pochłania wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Dezodorant do stóp 3w1 o potrójnym działaniu - zastosowanie

Przed użyciem opakowaniem należy wstrząsnąć. Należy trzymać buteleczkę pionowo około 10-15 cm z dala od czystej, suchej skóry stóp. Należy równomiernie rozprysnąć spray po powierzchni stóp zwracając szczególną uwagę na podeszwę stóp oraz miejsca miedzy palcami. Właśnie w tych miejscach stopy się najbardziej pocą.

Skąd się bierze przykry zapach stóp?

Pot, który wydziela nasza skóra jest doskonałą pożywką dla bakterii. Bakterie żywią się składnikami potu i przekształcają go w inne związki, które mają przykry zapach. Z tego względu, nawet jeżeli dbamy o higienę, nie jesteśmy w stanie przez cały dzień utrzymać świeżego zapachu stóp. Na szczęście, dostępne na rynku preparaty ograniczają tej wstydliwy problem. W ich składzie zawarte są substancje, które bakterie traktują jako pożywkę i zamiast rozkładać pot na składniki nieprzyjemnie pachnące, działają na składniki dezodorantu lub antyperspirantu. Dzięki temu, przez cały dzień można cieszyć się z przyjemnego zapachu stóp.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Dezodorant do stóp 3w1 o potrójnym działaniu

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."