Ulotka Zdrowia
Dexoftyal UD - Nawilża i regeneruje oczy

Dexoftyal UD - Nawilża i regeneruje oczy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 10x 0,35 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dexoftyal UD

Dexoftyal UD to jałowe, lepkie i nawilżające krople do oczu oparte na prowitaminie B5. Wspierają regenerowanie rogówki oka, a dzięki właściwościom mukoadhezyjnym składnika HydraFlex zachowują film łzowy na powierzchni oka oraz zapewniają jej odpowiednią ochronę. Można je stosować do ogólnego nawilżania oczu, a także w przypadku podrażnienia i pieczenia oczu oraz uczucia zmęczenia wywołanego przez czynniki, takie jak: noszenie soczewek kontaktowych, długotrwałe patrzenie na ekran bądź długotrwałe prowadzenie pojazdów oraz klimatyzacja, wiatr, zanieczyszczenie powietrza, woda w basenie.

Główne składniki preparatu Dexoftyal UD to:

  • Dexoftyal UD – regeneruje i nawilża, chroni oko przez uczuciem suchości i zmęczeniem oraz podrażnieniem,
  • prowitamina B5 – wspomaga proces regeneracji rogówki oka

1-2 krople należy wkropić do oczu każdego dnia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Dexoftyal UD

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."