Ulotka Zdrowia
Detocell Slim Effect - Na odchudzanie i redukcję celulitu

Detocell Slim Effect - Na odchudzanie i redukcję celulitu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Hasco-lek
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Detocell Slim Effect

Detocell Slim Effect to preparat, który powinien być stosowany przez osoby chcące utrzymać prawidłową wagę ciała oraz przez takie, u których występuje skłonność do cellulitu. Preparat występuje w dwufazowej formie: w dzień redukuje niedoskonałości skóry, a w nocy kontroluje masę ciała.

W kapsułkach na dzień znajduje się: wyciągi suche z morszczynu – stymuluje przemianę materii, co wpływa na łatwiejsze spalanie tkanki tłuszczowej, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej - pobudza rozwój fibroblastów - komórek skóry właściwej odpowiedzialnych za syntezę włókien, które zapewniają elastyczność skórze. Wspomaga również krążenie obwodowe, wyciąg suchy z nasion winogron – naturalny przeciwutleniacz, chroni organizm przed działaniem wolnych rodników. Chroni naczynia krwionośne.

Kapsułka na noc zawiera sprzężony kwas linolowy (CLA), wyciąg z owocni fasoli, olej z ogórecznika oraz kapsaicynę, która zwiększa termogenezę w organizmie. Dzięki temu, możliwa jest redukcja masy ciała podczas snu.

Detocell Slim Effect - dawkowanie 

1 kapsułkę należy przyjmować w trakcie posiłku, a drugą tuż przed snem. W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną oraz ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Detocell Slim Effect - przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować preparatu w ciąży oraz podczas karmienia piersią. Jeżeli występują schorzenia tarczycy, przed rozpoczęciem przyjmowania preparatu należy skonsultować się z lekarzem.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Detocell Slim Effect

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."