Ulotka Zdrowia
Desmoxan - Leczenie uzależnienia od nikotyny

Desmoxan - Leczenie uzależnienia od nikotyny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Desmoxan

Desmoxan to lek dostępny w postaci kapsułek twardych dających możliwość walki z uzależnieniem od tytoniu. Można stworzyć 25-dniową kurację, która ograniczy wpływ nikotyny na funkcjonowanie Twojego organizmu. Można stopniowo zmniejszyć uzależnienie od nikotyny, a w rezultacie całkowicie rzucić nałóg. Już podczas pierwszego dnia kuracji z łatwością odstawisz papierosy.

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie jest to lek, który powinny stosować osoby z dławicą piersiową, zaburzeniami rytmu serca oraz po przebytym zawale serca. Nie jest wskazany także dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Desmoxan skład:

1 kapsułka twarda zawiera 1,5mg cytyzyny substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.

Skład kapsułki twardej: dwutlenek tytanu, indygotyna, żelatyna.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Desmoxan

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."