Ulotka Zdrowia
Demoxoft Płyn - Do pielęgnacji i oczyszczania skóry powiek

Demoxoft Płyn - Do pielęgnacji i oczyszczania skóry powiek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: płyn


Opis i skład produktu Demoxoft Płyn

Demoxoft Płyn to preparat przeznaczony do pielęgnacji i regeneracji podrażnionej skóry powiek. Specjalnie dobrane składniki łagodzą powiekę oka. Preparat należy stosować w przypadku wystąpienia świądu i podrażnienia skóry powiek, a także w celu usuwania zalegających tam zanieczyszczeń i wydzielin.

Demoxoft Płyn - działanie i dawkowanie

Działanie preparatu polega na nawilżaniu wrażliwej skóry powiek, niwelowaniu uczucia związanego z ich wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka. Preparat regeneruje powiekę. Preparat był testowany okulistycznie, dlatego jest bezpieczny dla naszych oczu.

Preparat należy stosować podczas porannej higieny oczu. Należy niewielką jego ilość nanieść na płatek kosmetyczny i oczyścić powiekę. Należy użyć osobny wacik do każdego oka. Środek nie wymaga spłukiwania. Przemywać powieki można kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Demoxoft Płyn

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."