Ulotka Zdrowia
Demoxoft Lipożel - Ochrona i pielęgnacja powiek

Demoxoft Lipożel - Ochrona i pielęgnacja powiek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Demoxoft Lipożel

Demoxoft Lipożel to preparat pomagający usuwać zanieczyszczenia i wydzieliny znajdujące się na powiekach i brzegach powiek. Stanowi ochronę i pielęgnację powiek w przypadku wystąpienia świądu i podrażnienia.

Głównymi składnikami preparatu Demoxoft Lipożel są:

  • aloes – łagodzi świąd i pieczenie,
  • prowitamina B5 – przyspiesza proces regeneracji naskórka,
  • kwas hialuronowy – tworzy warstwę ochronną i zapewnia kompleksowe nawilżenie skóry.

Działanie preparatu polega na nawilżaniu wrażliwej skóry powiek, niwelowaniu uczucia związanego z ich wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka. Preparat regeneruje powiekę. Preparat był testowany okulistycznie, dlatego jest bezpieczny dla naszych oczu.

Preparat należy stosować na noc, najlepiej bezpośrednio przez snem. Najlepsze efekty uzyskasz stosując preparat przez 6 tygodni.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Demoxoft Lipożel

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."