Ulotka Zdrowia
Demoxoft Clean - Chusteczki do podrażnionej skóry powiek

Demoxoft Clean - Chusteczki do podrażnionej skóry powiek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: chusteczki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Demoxoft Clean

Demoxoft Clean to preparat wykorzystywany do pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek. Polecany w przypadku występowania świądu i podrażnienia, a także do usuwania zanieczyszczeń i wydzielin z powieki i jej brzegów.

Głównymi składnikami preparatu Demoxoft Clean są:

  • aloes – łagodzi świąd i pieczenie,
  • prowitamina B5 – przyspiesza proces regeneracji naskórka,
  • kwas hialuronowy – tworzy warstwę ochronną i zapewnia kompleksowe nawilżenie skóry

Preparat dostępny jest w postaci chusteczek. Działanie preparatu polega na nawilżaniu wrażliwej skóry powiek, niwelowaniu uczucia związanego z ich wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka. Preparat regeneruje powiekę. Preparat był testowany okulistycznie, dlatego jest bezpieczny dla naszych oczu.

Preparat należy stosować podczas porannej higieny do oczyszczania oczu. Osobno należy użyć nową chusteczkę do każdego oka. Przemywanie powiek można powtarzać kilka razy dziennie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Demoxoft Clean

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."