Ulotka Zdrowia
Define It Lady® - Do redukcji masy ciała Olimp Labs

Define It Lady® - Do redukcji masy ciała Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »



Opis i skład produktu Define It Lady®

Define It Lady® to suplement diety przeznaczony dla aktywnych kobiet, które chcą uzupełnić swoja dietę. Jest to idealnie dobrana kompozycja ekstraktu owoców cytrusowych i guarany, ekstraktu malin, L-karnityny i kapsaicyny oraz składników roślinnych, takich jak ekstrakt zielonej herbaty i pokrzywy wzbogacony o chrom. Głównym działaniem preparatu jest przyspieszanie przemiany materii i redukcja masy ciała.

Define It Lady® Olimp Labs - dawkowanie 

Na dzień należy przyjąć trzy tabletki preparatu – przed śniadaniem, w południe i przed treningiem. Za każdym razem środek należy popić dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Ze względu na zawartość kofeiny, nie należy go podawać dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Define It Lady®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."