Ulotka Zdrowia
Dbam o dobry sen - Herbatka ziołowa, 1,2 g DOZ

Dbam o dobry sen - Herbatka ziołowa, 1,2 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 10 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dbam o dobry sen

Dbam o dobry sen, herbatka ziołowa, 1,2 g, 10 saszetek to preparat wykazujący działanie relaksujące, odprężające i ułatwiający fizjologiczny proces zasypiania.

Dbam o dobry sen, herbatka ziołowa, 1,2 g, 10 saszetek

Dostępny jest w torebkach do zaparzania zawierających 1,2g wysuszonego i rozdrobnionego ziela melisy, rumianku, chmielu oraz mięty pieprzowej, męczennicy i trawy cytrynowej. Herbata polecana jest przede wszystkim osobom, u których występują trudności z zasypianiem. Najlepsze efekty uzyskasz pijąc ją dwa razy dziennie po jednej filiżance. Naparu nie powinny stosować osoby posiadające uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład Dbam o dobry sen, herbatka ziołowa

Liść melisy (Melisa officinalis) 46%, kwiat rumianku (Matricaria chamomilla) 20%, szyszki chmielu (Humuli lupuli) 12%, lisć mięty pieprzowej (Mentha piperita) 12%, ziele męczennicy (Passifora incarnata) 5%, ziele trawy cytrynowej (Cymbopogon citratus) 5%.

Każda torebka zawiera: 1,2g wysuszonego i rozdrobnionego ziela melisy, rumianku, chmielu oraz mięty pieprzowej, męczennicy i trawy cytrynowej.

Masa netto
12 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Dbam o dobry sen

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."