Ulotka Zdrowia
Dbam o Aktywne Trawienie - Herbatka ziołowa, 2 g DOZ

Dbam o Aktywne Trawienie - Herbatka ziołowa, 2 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 10 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dbam o Aktywne Trawienie

Dbam o Aktywne Trawienie, herbatka ziołowa, 2 g, 10 saszetek to produkt regulując procesy trawienne zachodzące w ludzkim organizmie.

Dbam o Aktywne Trawienie, herbatka ziołowa DOZ

W każdej torebce preparatu znajduje się 2 g wysuszonego i rozdrobnionego ziela mięty, anyżu, kopru włoskiego, kminku zwyczajnego, lukrecji. Wszystkie te substancje aktywnie wpływają na trawienie. Najlepsze efekty uzyskasz pijąc herbatę trzy razy dziennie po jednej filiżance. Preparat nie jest przeznaczony dla osób wykazujących nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Skład Dbam o Aktywne Trawienie, herbatka ziołowa DOZ

Liść mięty pieprzowej (Mentha piperita) 62%, owoc anyżu (Pimpinella anisium) 12%, owoc kopru włoskiego (Foeniculum vulgare) 12%, owoc kminku zwyczajnego (Carum carvi) 12%, korzeń lukrecji (Glycyrrhiza glabra) 2%.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Dbam o Aktywne Trawienie

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."