Ulotka Zdrowia
Dafurag max - Leczenie zakażeń dróg moczowych

Dafurag max - Leczenie zakażeń dróg moczowych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 15 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Dafurag max

Dafurag max to lek dostępny w formie tabletek, które wykazują działanie przeciwbakteryjne w zakażeniu dróg moczowych. Zawiera w swoim składzie furaginę, która świetnie radzi sobie z łagodzeniem tego typu stanów zapalnych.

Dafurag max kto może stosować 

Preparatu tego nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Środek ten nie może być przyjmowany przez kobiety w I trymestrze ciąży oraz w 38 tygodniu, a także u dzieci poniżej 15 roku życia.

Środka tego nie mogą przyjmować osoby z niewydolnością nerek oraz cukrzycy.


Opinie Dafurag max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."