Ulotka Zdrowia
Czystek - Zioła do zaparzania, 1,3 g DOZ

Czystek - Zioła do zaparzania, 1,3 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Czystek

Czystek, zioła do zaparzania, 1,3 g, 30 saszetek pozytywnie wpływa na ludzki organizm. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu komórki w naszym ciele chronione są przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

Czystek, zioła do zaparzania, 1,3 g DOZ

Organizm staje się silniejszy, ponieważ posiada większą ilość antyoksydantów. Suplement dostępny jest w postaci torebek do zaparzania, w których znajduje się wysuszone i rozdrobnione ziele czystka. Najlepsze efekty uzyskasz stosując napar dwa razy dziennie po jednej filiżance. Torebkę należy zaparzyć w 200 mln wrzącej wody i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Dla smaku, można dodać do napoju miód lub sok z cytryny. Suplement nie jest wskazany dla osób wykazujących nadwrażliwość na ziele czystka. Torebka, w której ziele jest umieszczone, jest biodegradowalna. Pomaga w uwalnianiu aromatu zioła.

Skład Czystek, zioła do zaparzania, 1,3 g

1 torebka zawiera:
1,3 g wysuszonego i rozdrobnionego ziela czystka (Cistus incanus).

Wartość odżywcza w 100 ml naparu herbatki napar z 2 torebek po 1,3 g
Wartość energetyczna 4 kJ/1 kcal 16 kJ/4 kcal
Białko < 0,5 g < 0,5 g
Sól 0,02 g 0,08 g

Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), węglowodanów (w tym cukrów).

Masa netto
39 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Czystek

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."