Ulotka Zdrowia
Czystek - Zioła do zaparzania, 100 g DOZ

Czystek - Zioła do zaparzania, 100 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 100 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Czystek

Czystek, zioła do zaparzania, 100 g to ziele czystka w sypkiej postaci, przeznaczone do zaparzania. Opakowania zawiera 100 gram czystego ziela.

Czystek, zioła do zaparzania, 100 g

Przyrządzenie go do spożycia polega na nabraniu suszu na łyżeczkę, i zalanie jednej zawartości łyżeczki wrzątkiem. Po kilkuminutowym zaparzaniu, napar jest gotowy i może zostać wypity. Aby czystek nie stracił swoich właściwości, musi być przechowywany w suchym miejscu, do którego nie dociera wilgoć ani światło. Należy też unikać kontaktu z nim przez dzieci, by nie doszło do niewłaściwego, niekontrolowanego spożycia. Opakowanie czystka można zamówić z darmowym odbiorem w jednej z licznych aptek (w chwili obecnej lista aptek zawiera 825 placówek, zlokalizowanych na obszarze całego kraju). Termin dostawy do jednej z możliwych aptek wynosi od jednej doby do trzech dni.

Skład czystek, zioła do zaparzania, 100 g

ziele czystka (Cistus incanus)

Masa netto

100 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Czystek

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."