Ulotka Zdrowia
Czynniki lipotropowe spalanie tkanki tłuszczowej - Solgar

Czynniki lipotropowe spalanie tkanki tłuszczowej - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Czynniki lipotropowe spalanie tkanki tłuszczowej

Czynniki lipotropowe to suplement diety, który pomoże walczyć z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej w organizmie. Poprawia funkcje odpowiedzialne za spalanie tkanki tłuszczowej, które znajdują się w wątrobie. Osoby ze stłuczona wątrobą nie są w stanie schudnąć dopóki nie usprawnią jej funkcjonowania. Po pozbyciu się tłuszczu z wątroby, zrzucenie zbędnych kilogramów będzie już bardzo proste.

Produkt Czynniki lipotropowe jest:

  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych,
  • koszerny.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 17 dni. Każdego dnia należy przyjmować trzy kapsułki. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Czynniki lipotropowe spalanie tkanki tłuszczowej

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."