Ulotka Zdrowia
Cytrynian Magnezu + Witamina B6 SUPERIOR - Singularis

Cytrynian Magnezu + Witamina B6 SUPERIOR - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cytrynian Magnezu + Witamina B6 SUPERIOR

Cytrynian Magnezu + Witamina B6 SUPERIOR to suplement diety, który pomoże osobom podatnym na stres, przemęczenie i takim, którzy mają problem z zasypianiem. Zawiera bardzo dużą ilość organicznych jonów magnezu w postaci łatwo przyswajalnego cytrynianu, a także witaminę B6. Preparat dostępny jest w tabletkach powlekanych łatwych do połknięcia. Tabletki posiadają przedziałkę, dzięki której można je podzielić na dwie równe części. Preparat mogą stosować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Cytrynian Magnezu + Witamina B6 - zalecenia i dawkowanie

Preparat wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także funkcjonowanie mięśni. Uaktywnia ok. 300 enzymów przemiany węglowodanowej, białkowej, tłuszczowej, związków nukleinowych oraz reakcji oksydoredukcyjnych. Przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Utrzymuje ponadto na odpowiednim poziomie funkcje psychologiczne.

Stosowanie suplementu diety jest wskazane w profilaktyce i stanach niedoboru magnezu, a także wtedy, gdy pojawia się zmęczenie, znużenie, bóle głowy i zaburzenia snu. Pomaga zwalczać także bóle mięśniowe i wspiera proces rekonwalescencji. Zwalcza drętwienie kończyn, skurcze mięśni oraz zaburzenia elektrolityczne. Łagodzi objawy depresji.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cytrynian Magnezu + Witamina B6 SUPERIOR

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."