Ulotka Zdrowia
Cytrynian magnezu 150 kaps -Aliness

Cytrynian magnezu 150 kaps -Aliness

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aliness
  • Pojemność: 100 kaps
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cytrynian magnezu 150 kaps

Magnez to pierwiastek, który jest niezwykle istotny w ludzkim organizmie. W przypadku jego niedoborów pojawia się wiele niepokojących objawów. Dlatego warto przyjmować cytrynian magnezu Aliness, który zapobiega ich występowaniu. Jakie są główne właściwości tego preparatu?

Cytrynian magnezu Aliness – właściwości

Cytrynian magnezu Aliness to preparat, który pozwala na szybkie uzupełnienie niedoborów magnezu. Sam cytrynian magnezu jest jedną z najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Produkt został dodatkowo wzbogacony witaminą B6, która wspomaga przyswajanie magnezu przez komórki organizmu. Cytrynian magnezu Aliness warto przyjmować w przypadku długo utrzymującego się zmęczenia, osłabienia koncentracji i pamięci oraz przy częstych skurczach mięśni.

Kiedy jeszcze warto przyjmować cytrynian magnezu Aliness?

Magnez jest niezbędny nie tylko dla utrzymania zdrowia układu nerwowego. Niedobór magnezu często wpływa niekorzystnie również na stan kości, ponieważ sprzyja ich odwapnieniu. Dlatego warto przyjmować cytrynian magnezu Aliness także profilaktycznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cytrynian magnezu 150 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."