Ulotka Zdrowia
Cynk Pastylki do ssania - Solgar

Cynk Pastylki do ssania - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cynk Pastylki do ssania

Cynk to suplement diety dostępny w postaci pastylek do ssania. Cynk zawarty w tej formule jest bardzo dobrze przyswajalny. Zawiera naturalne cytrynowe i limonkowe aromaty, które sprawiają, że produkt jest zdrowy dla jamy ustnej i bardzo smaczny. Produkt ten nie powoduje niwelowania nieprzyjemnego zapachu z ust.

Produkt Cynk Pastylki do ssania jest:

  • wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych,
  • koszerny.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 50 dni. Każdego dnia należy przyjmować jedną pastylkę. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Preparatu nie należy przyjmować wraz z innymi środkami zawierającymi cynk. Ponadto, nie należy decydować się na suplementację w przypadku diety bogatej w cynk, której głównymi składnikami są owoce morza i małże.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cynk Pastylki do ssania

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."