Ulotka Zdrowia
Cynk chelat aminokwasowy - Solgar

Cynk chelat aminokwasowy - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cynk chelat aminokwasowy

Cynk chelat aminokwasowy to suplement diety, który bardzo dobrze się wchłania. Zawiera cynk w postaci 100% chelatu aminokwasowego. Charakteryzuje się on najlepszą wchłanialnością. Zawiera on małą masę cząsteczkową, co zapewnia bezproblemowe przenikanie przez ściany jelit do krwiobiegu. Odznacza się również stabilnością we wszystkich zakresach pH, a także neutralnością, dzięki czemu nie wchodzi w reakcje z innymi składnikami diety, takimi jak witamina E, C i B, a także z lekami.

Produkt Cynk chelat aminokwasowy jest:

  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych,
  • koszerny.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 100 dni. Każdego dnia należy przyjmować jedną kapsułkę. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cynk chelat aminokwasowy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."