Ulotka Zdrowia
Cynamon i Kwas alfa-liponowy - Solgar

Cynamon i Kwas alfa-liponowy - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cynamon i Kwas alfa

Cynamon i Kwas alfa-liponowy to suplement diety, którego głównymi składnikami są:

  • cynamon – jest bogatym źródłem związków przeciwutleniających,
  • kwas alfa-liponowy – jeden z najsilniejszych antyoksydantów występujących w organizmie.

Preparat skierowany jest głównie do osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi. Takie osoby są narażone na uszkodzenia wywoływane przez wolne rodniki. Uzupełniając poziom przeciwutleniaczy w diecie będą mogły zahamować ten proces.

Produkt Cynamon i Kwas alfa-liponowy jest:

  • wegetariański,
  • bez składników mlecznych.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 60 dni. Każdego dnia należy przyjmować jedną kapsułkę. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cynamon i Kwas alfa

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."